Masełka Smakowe

Iglo Drops

Masełka smakowe do ryb, owoców morza i mięs

Wykorzystanie w kuchni gotowych nadzień do ryb i mięs to niezawodny sposób, by komponować dania o zawsze doskonałym smaku, który daje się odtworzyć, dzięki użyciu stale tych samych, najwyższej jakości, składników bazowych. Producent nadzień smakowych do mięs Iglo Drops zapewnia Państwu stuprocentową dostępność swoich wyrobów, które posłużą do przyrządzenia wyjątkowych potraw.

Nasze receptury, oparte na tradycyjnym gotowaniu, porywają smakiem, gdyż do produktów dodajemy starannie wyselekcjonowane zioła i przyprawy pochodzące z całego świata. Ponieważ nasze nadzienia zostały przygotowane w praktycznej formie, można przy ich użyciu kreować potrawy faszerowane zarówno ręcznie, jak i automatycznie.

Zgodnie z życzeniem Klienta zmieniamy kształt i manewrujemy gramaturą naszych produktów w zakresie od 12 do 20 gram. Nasze wyroby mają także tę zaletę, że są termostabilne, co oznacza, że podczas obróbki cieplnej nie zmieniają nadanego im wcześniej kształtu. Zachowują również swoją pierwotną barwę i smak, jaki nadał im producent.

Masełka smakowe do ryb lub steków to kolejna propozycja marki Iglo Drops, skrupulatnie dopracowana pod względem składu i będąca naszym powodem do dumy. Podobnie jak farsze do mięs masełka smakowe stanowią ofertę skierowaną głównie do Klienta B2B, ale również dla sektora HoReCa, które chcą się zaopatrywać wyłącznie w wystandaryzowane, wyjątkowe propozycje kulinarne, dostępne bez względu na panujący sezon, czy obowiązujące trendy rynkowe.

Wysoka jakość i doskonałe walory naszych masełek i nadzień smakowych potwierdzone są niezwykle restrykcyjnymi kontrolami wewnętrznymi. Wyprodukowane wyłącznie z surowców pochodzących od certyfikowanych dostawców i konserwowane w naturalny sposób poprzez zamrażanie, dają pewność szybkiego i łatwego uzyskania potraw o wyjątkowych atutach smakowych i niezmiennej klasie kulinarnej.

Powrót